OKK Beograd ipak bolji

U sedmom kolu Košarkaške lige Srbije, košarkaši Mladosti su izgubili sa rezultatom 89:82. Iako je rezultat prve četvrtine nagoveštavao neizvesnost u ishodu utakmice (22 : 22), ekipa iz Zemuna nije mogla da isprati tempo koju je postavila gostujuća ekipa. Ni odsustvo prvog centra OKK Beograda, Milenka Veljkovića, nije sprečila protivnika da razvije brzu i agresivnu igru, koja je doprinela celokupnoj prednosti gosta tokom utakmice i naterala je domaćina na veliki broj grešaka. Uprkos pokušaju prvotimaca Mladosti da sustigne gostujuću ekipu u poslednjoj četvrtini, šutevima za tri poena, gost je odneo zasluženu pobedu. U narednom kolu ekipa Mladosti se sastaje sa ekipom KK Dynamic VIP PAY, 24.11.2018. Izjave sa utakmice pogledajte na narednom linku: