Mladost pobedila u 2. kolu KLS!

Prvi tim KK Mladost pobedio je ekipu KK Vojvodina u 2. kolu Košarkaške lige Srbije, rezultatom 95 : 104 (25:19, 31:28, 17:30, 22:27). Nakon poraza u prvom kolu od ekipe KK Dunav, u hali SPC “Vojvodina” prvotimci Mladosti su uspeli da savladaju borbenu ekipu iz Novog Sada. Prva polovina utakmice obeležena je vođstvom domaćina, koji je agresivno započeo utakmicu uz snažnu podršku sa tribina, te je odneo pobedu u prve dve četvrtine. Naša ekipa se budi nakon poluvremena i vođena Veljkom Brkićem (21 poen, 12 skokova, 3 asistencije) i Vukom Malidžanom (20 poena, 8 skokova, 5 asistencija) uspeva da preuzme vođstvo u drugoj polovini meča i donese pobedu. U ekipi Vojvodine istakao se Aleksa Stojanović (18 poena, 6 skokova, 4 asistencije). Detaljnu statistiku sa utakmice možete pogledati na sajtu KLS. Zahvaljujemo se KK Vojvodina na odličnoj utakmici i sportskoj atmosferi. U narednom kolu KLS, očekuje nas ekipa KK Vršac. Utakmica će biti održana u nedelju 29.10.2017. u 13 časova u hali “Vizura Sport”. Karte za utakmicu možete kupiti na ulazu.