Prvotimci izgubili od Dynamica

KK Mladost Zemun – KK Dynamic VIP PAY : 90 – 93 (12 – 29, 21 – 17, 32 – 16, 25 – 31)

Sudije: Milivoje Jovčić, Ljubomir Marković, Dragan Matić

Delegat: Zoran Vlahović

U utakmici 5.kola Košarkaške Lige Srbije, ekipa Mladosti iz Zemuna je poražena od ekipe KK Dynamic VIP PAY, rezultatom 90 – 93. Pred velikim brojem gledalaca u hali “Vizura Sport”, prvotimcimi Mladosti su pokušali da savladaju protivnika, i pored toga što je ekipa Dynamica bila favorit ovog meča. Prva polovina utakmice je prošla u znaku Dynamica, ali na iznenađenje prisutnih u trećoj četvrtini Mladost menja tempo igre i preuzima vođstvo do kraja ove četvrtine. U poslednjih 10 minuta meča, ekipa Mladosti je podigla neizvesnost i dala sve od sebe da zadrži vođstvo, ali ipak, ekipa Dynamica preuzima lidersku poziciju u poslednjim minutima meča i odnosi pobedu. Zahvaljujemo se ekipi KK Dynamic VIP PAY na fer i korektnoj igri. U narednom kolu nas očekuje ekipa KK Metalac, 18.11.2017. u 18 časova.